1:0 Pechy   (Mikesch)                3:1 Mudroňka (Zezulák)

2:0 Mikesch (Havliš,Kolář T.)    3:2 Formánek (Slavík,Mudroňka)

3:0 Havliš   (Veselý,Kolář M.)

Velká škoda

Dnešní ČF nám nevycházelo hned od začátku. Po rozehrání jsme si vytvořili první šanci, ale soupeř vyhodil lobem a balónek proskočil našim obráncům za záda, kde si v úniku poradil Pechy (Mikesch) 0:40 – 1:0. Hra se nám příliš nedařila.Nedařila se hlavně střelba. Hra se nedařila ani soupeři a proto se snažil hrát jednoduše.Hledal za každou cenu vysunutého hráče. Buď to dlouhou přihrávkou, nebo lobem. Druhá třetina nevybočovala z herní mizérie. Literpool nás nijak nemačkal. Jeden výpad mu ale vyšel. Mikesch (Havliš,Kolář T.) se obtočil kolem obránce a z prostoru mezi kruhy bekhendem zavěsil  22:11 - 2:0. Ještě vetší zle bylo v čase 23:49 Havliš (Veselý,Kolář M.) dostal dlouhou přihrávku na modrou. Udělal pár kroku a trefil růžek branky 3:0. Vzápětí nám rozhodčí vyloučil dva hráče a šli jsme do tří. A vypadalo to už hodně zle. Oslabení jsme ale ubránili a od toho to momentu převzali otěže zápasu. Díky zvýšené aktivitě se podařilo do konce třetiny snížit 28:40 - 3:1 Mudroňka (Zezulák). Ze začátku třetí třetiny jsme využili přesilovou hru 33:02 – 3:2 Formánek (Slavík,Mudroňka)  a rázem bylo o co hrát. Na soupeři bylo vidět, že se skóre zalekl a více se zatáhl. Hned jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí na srovnání stavu. Dnes nám hold nebylo přáno a výsledek už se nezměnil. Velká škoda. Tohle se dalo vyhrát.